banki_mydlane_TiAmoFoto-01

POZNAŃ MIASTO DOZNAŃ. W magicznym świecie baniek mydlanych

W ubiegłą sobotę mój ukochany Stary Rynek w Poznaniu na kilka godzin zamienił się w jeszcze bardziej romantyczne miejsce. Wszystko za sprawą grupy osób, która uwielbia bańki mydlane, a dokładniej: Studenckiej Rady Miasta Poznania oraz Fundacji na Rzecz Studentów i Absolwentów. Jak ja podziwiam takich ludzi! Pełni pasji, radości, zaangażowania w projekt, z uśmiechem na twarzach i niesamowitą energią, przenoszącą się na wszystkich uczestników wydarzenia. Bańkowy event odbywał się w Poznaniu już trzeci raz. Poprzednie edycje zrobiły na mnie ogromne wrażenie, więc tym bardziej nie mogło mnie ominąć takie święto! Pogoda była tego dnia wyjątkowo nieprzyjemna, padał deszcz, wiał wiatr, w powietrzu czuć było przenikliwy chłód. Ale nawet takie warunki nie były w stanie mnie zrazić (jak i wielu innych osób, które dotarły pod Ratusz). Kalosze, parasol, kurtka przeciwdeszczowa, torba z aparatem i do przodu! Prawdziwe grupowe flow, zresztą zobaczcie sami :)

www.facebook.pl/TiAmoFoto

Więcej zdjęć z tego magicznego event’u znajdziecie w mojej galerii Flickr :)

Czy w Waszych miejscowościach odbywają się równie inspirujące wydarzenia? Koniecznie opowiedzcie mi o nich w komentarzu!

10 thoughts on “POZNAŃ MIASTO DOZNAŃ. W magicznym świecie baniek mydlanych

  1. W ostatnią niedzielę brałam udział w flash mobie – też robiliśmy takie wielkie bańki, tylko niestety pogoda przeszkodziła nam, jak kończył się płyn to dopiero zrobiło się ładnie. Świetna zabawa z takimi bańkami, a jakie piękne zdjęcia wychodzą z bańkami:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *