bilans-flow-podsumowanie-pazdziernik-2016-mojawenecja

Bilans flow: październik 2016

Spojrzałam dziś w kalendarz i okazało się, że to ostatni dzień miesiąca. Czy październik był dla mnie dobry..? Czas na krótkie podsumowanie kilku pracowitych tygodni. A minęły one niestety dość monotonnie, z przewagą tych gorszych dni… niestety. Mam wrażenie, że po raz pierwszy w życiu ocieram się o wypalenie zawodowe, ale na szczęście mam u boku bliskich, którzy wspierają w tych cięższych momentach. Tak czy inaczej, ten wpis to nie jest miejsce na takie zwierzenia… Z założenia tej serii wynika, że powinnam pisać tylko o „highlights”, zatem do rzeczy! :)

Śluby, śluby, śluby! W tym roku został mi już tylko jeden… :)

DB-fotografia-slubna-buk-grodzisk-TiAmoFoto (7)

db-plener-wasowo-jesien

Daria & Bartek

om-fotografia-slubna-Poznan-fotograf-TiAmoFoto (8)

Ola & Mateusz

fotografia-slubna-Kowalew-Pleszew-Kozmin-fotograf-TiAmoFoto (10)

Weronika & Tomek

1Bs

Asia & Krzysiek

Wszystkie tegoroczne, pełne emocji śluby zasiliły moje baterie na długie, jesienne wieczory z obróbką zdjęć. A pracy mam naprawdę ogrom. Jeśli ktoś wciąż uważa, że fotograf ślubny jeden dzień pracuje, a potem 6 dni odpoczywa, to znaczy, że niewiele wie o branży ślubnej oraz o fotografowaniu emocji ;)

malta (11)-czas-gentlemanow-tiamofoto

Razem z Łukaszem zrobiliśmy fajny materiał dla Galerii Malta w Poznaniu. Wszystkie zdjęcia oraz video możesz obejrzeć oczywiście na blogu Czas Gentlemanów.

Miałam jeszcze kilka sesji, których efekty już hulają po internecie ;) Jednak w październiku mocno ograniczyłam fotografowanie, głównie ze względu na swój stan zdrowia. Poza tym musiałam wygrzebać się z zaległości, co niestety nie poszło w 100% tak, jak planowałam…

jesienne-liscie-blog-mojawenecja-TiAmoFoto

Za swój największy sukces miesiąca uważam powrót do sportu, a szczególnie do moich ulubionych zajęć z aqua-aerobiku. To chyba jedyne dwie godziny w tygodniu, kiedy naprawdę odpoczywam i nie myślę o niczym innym. W listopadzie zamierzam jeszcze bardziej zwiększyć dawkę ruchu, tym bardziej, że walczę o swój kręgosłup, który niestety daje mi ostro popalić. Mam zamiar zaprzyjaźnić się z jogą i strasznie się tego boję! Słowa otuchy mile widziane :)

A jak Tobie minął ten miesiąc?

Zapisz

Zapisz

Zapisz

2 thoughts on “Bilans flow: październik 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *