bilans-flow-podsumowanie-wrzesnia-2016-mojawenecja

Bilans flow: wrzesień 2016

Mam wrażenie, jakbym dopiero skończyła pisać podsumowanie lata, tymczasem niepostrzeżenie październik już wkradł się do mojego kalendarza!

Wrzesień to kolejny miesiąc tego szalonego roku, obfitujący w cudowne sesje zdjęciowe, pełen wytężonej pracy nad obróbką do późnych godzin nocnych oraz kolejnych podróży z aparatem w dłoni (to, co lubię najbardziej!). Oto mój bilans flow!

jestem-interaktywna-sesja-TiAmoFoto

Zdecydowanie moja ulubiona sesja wizerunkowa tego miesiąca (albo i roku!). Znam Olę dopiero rok, ale z każdym kolejnym spotkaniem widzę jej niesamowitą przemianę! Zajrzyj koniecznie na jej bloga, bo to kopalnia wiedzy na temat WordPress’a oraz wszystkiego co dotyczy Twojej strony internetowej :)

mb-plener-slubny-z-plecakiem-przez-swiat-TiAmoFoto

Marta i Bartek namówili mnie na najbardziej nietypową sesję ślubną w mojej dotychczasowej karierze foto :) W sportowych ubraniach, z ogromnymi plecakami i mapą w rękach – czyli totalnie w ich stylu! (pamiętasz ich ślub, opisywany w podsumowaniu lata?)

sesja-ciazowa (53)

Sesja ciążowa w samym centrum miasta, w szpilkach i czarnej spódnicy flamenco? Czemu nie! W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że Agata to ogromna indywidualistka z niesamowitymi pomysłami w głowie! Taka też musiała być sesja ciążowa. Jestem ciekawa jak opisze to doświadczenie na swoim blogu :)

aa-sesja-slubna-zamek-von-treskov-TiAmoFoto

Las porośnięty bluszczem to idealne miejsce na sesję o zachodzie słońca… Agata i Adrian przekonali się o tym na własne oczy :)

ba-sesja-slubna-winnicy-strymyki-TiAmoFoto

Sesja ślubna w winnicy była moim marzeniem, które Bożena i Ariel pomogli spełnić! <3

sesja-ciazowa (102)

Uwielbiam sesje ciążowe w plenerze, szczególnie w moim pięknym Poznaniu :)

PS-slub-plenerowy-dworek-radzewice-fotograf-Poznan-TiAmoFoto (3)

Ślub na łonie natury? To się dzieje naprawdę! W dodatku coraz częściej – ku mojej uciesze :)

DB-sesja-narzeczenska-Poznan-ogrod-botaniczny-TiAmoFoto (1)

Chwytanie romantycznych momentów to moja specjalność :)

sesja-slubna-whitby-anglia-united-kingdom-TiAmoFoto

Wsiadałam do samolotu z duszą na ramieniu, ale Anglia po raz kolejny okazała się być niesamowicie fotogenicznym miejscem! Moja cudownia Para Młoda: Iza i Darek zaprosili mnie do swojego świata na sesję ślubną. Znacie mnie i wiecie jak uwielbiam łączyć podróżowanie z fotografowaniem, dlatego zgodziłam się bez wahania. To była kolejna, wspaniała przygoda! To takie piękne, że wzajemnie możemy spełniać swoje marzenia<3

zdjecia-anglia-united-kingdom-photography-TiAmoFoto-MojaWenecja (135)

Jeden z wielu kadrów, uchwyconych w Ladybower Reservoir, znajdującym się w parku narodowym Peak District. Widoki zapierały dech! Przygotowuję osobny wpis ze wszystkim najlepszymi ujęciami z tego miejsca.

 

LK-wrzesien (7)

Na koniec klatka z kolejnego, inspirującego spotkania przedsiębiorczych kobiet w Poznaniu – mowa oczywiście o Latających Kręgach, których inicjatorką jest Agata Dutkowska. Jeśli jeszcze nigdy nie brałaś w nich udziału, powinnaś zdecydowanie rozważyć tę opcję!

To by było na tyle, jeśli chodzi o mój fotograficzny lifestyle we wrześniu. Więcej migawek z codzienności znajdziesz oczywiście na Instagramie. Październik zapowiada się odrobinę spokojniej, ale czy taki rzeczywiście będzie? Póki co, wracam do obróbki zdjęć! Mam nadzieję, że wrzesień upłynął Ci dokładnie na tym, co sobie zaplanowałaś i czego naprawdę chciałaś :) Życzę Ci wielu pozytywnych chwil w nowym miesiącu!

To tyle Zapisz

Zapisz

Zapisz

6 thoughts on “Bilans flow: wrzesień 2016

  1. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za najpiękniejsze zdjęcia!
    Według moich obliczeń (#zdjeciacodwamiesiace), kolejna sesja w grudniu i to już we trójkę :-) Może świąteczna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *