Pierwszy raz w Wenecji?

Ciao, mów mi Agnes. Znajomi uważają mnie za kobietę przedsiębiorczą, która z każdej pasji potrafi zrobić biznes. Coraz częściej zgadzam się z ich opinią, ale łatwiej mi nazywać siebie przedsiębiorczą marzycielką. Od kiedy pierwszy raz usłyszałam słowa Walt’a Disney’a:

Life is about creating yourself. If you can dream it, you can do it!

postanowiłam przyjąć je za swoje życiowe motto oraz działać tak, aby samodzielnie kreować swoje życie i spełniać swoje marzenia. Wiem, że to możliwe, dlatego pragnę zainspirować i zmotywować do tego również Ciebie. Może pamiętasz mnie jeszcze z poprzedniego bloga FlowCoach.pl? Tak, to ta sama ja :)

Skoro tutaj zajrzałaś, to znaczy że istnieje spore prawdopodobieństwo, że chcesz pojechać do Wenecji. Do Twojej Wenecji.

 cropped-2DSC_0106square3.jpg

Czym jest Moja Wenecja?

Pewnie spodziewasz się, że jest to blog podróżniczy. Częściowo tak. Kocham podróże, zwłaszcza do Italii. W Wenecji byłam już 4 razy i zamierzam tam znów wrócić. Piszę o swoich wyjazdach, a wpisy ubarwiam kolorowymi zdjęciami i od niedawna również vlog’ami. Podróże połączone z fotografowaniem to mój wymarzony styl życia.

Nazwałam swój blog Moja Wenecja, ponieważ ta nazwa idealnie wpasowuje się w bliską mi koncepcję życia, jako nieustannej podróży.

Dlaczego akurat Wenecja? (a nie Poznań, Barcelona, albo Londyn?)

 • bo kocham Włochy, a podróż do Wenecji była moim pierwszym, wielkim zrealizowanym marzeniem i od tamtej pory jest metaforą wszystkich moich marzeń, które chcę spełnić

Pierwszy raz w Mojej Wenecji?

Jestem przekonana, że te wpisy przypadną Ci do gustu:

Jeśli chcesz poznać mnie trochę lepiej, oto kilka faktów:

 • 29 stycznia 2016 skończyłam 29 lat
 • jestem rodowitą Poznanianką zakochaną w swoim mieście
 • w 2011 zdobyłam tytuł mgr psychologii, ale na razie nie pracuję w zawodzie
 • przekształciłam swoją fotograficzną pasję w pracę i w sposób na życie (TiAmoFoto)
 • kocham kreatywny styl życia i rękodzieło
 • prowadzę dwa sklepy na Etsy
 • mam słabość do dawania innym drugiej szansy. I kolejnej…
 • szybko zapominam urazy, konflikty, własne porażki i błędy
 • wielbię podróże, szczególnie te do Italii
 • zakochałam się na weselu (to był pierwszy i ostatni raz, obiecuję!)
 • czuję się specjalistką ds. odkrywania własnego flow :)

Daj się poznać!

Zostaw komentarz, zajrzyj na facebook, instagram lub youtube, napisz maila. Każde serduszko, uśmiech i dobre słowo jest mile widziane!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

2 thoughts on “Pierwszy raz w Wenecji?

 1. Witaj Agnes . Bardzo cię proszę o pomoc. Jestem początkująca na etsy i sprzedaję moją biżuterię dorywczo. Ostatnio coś się stało z moim sklepem i odłączył się PayPal i nie ma go w metodach płatności. Dowiedziałam się o tym przez przypadek, po tym jak musiałam anulować kilka zamówień bo nie zostały opłacane, jedna klientka poprosiła abym ustawiła konto PayPal bo ona inną metodą nie chce płacić. Wtedy zrozumiałam że coś jest nie tak. Niestety w żaden sposób nie potrafię przywrócić tej metody płatności do mojego sklepu. Czy jesteś w stanie mi pomóc. Proszę.

  1. Witaj Aniu, spróbuj zrobić tak:
   your shop -> shop settings -> (po lewej stronie menu FINANCES) Accepted payments
   Tam są pokazane opcje płatności i przy każdej z nich można włączyć konkretną opcję przesuwając w prawo taki jakby „suwak”, który zapala się na pomarańczowo.
   Mam nadzieję, że to pomoże :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *