obserwwwacje-wrzesien-linki-mojawenecja

obserWWWacje: wrzesień 2016

Ponownie dojrzałam do cyklu wpisów, które dawniej (jeszcze na Flow-Coach.pl) cieszyły się sporym powodzeniem. Pisałyście wtedy, że za każdym razem znajdujecie coś dla siebie. Sprawdźmy jak będzie teraz. Oto garść obserwacji z sieci: linki do interesujących artykułów, treści które mnie rozbawiły albo zatrzymały na dłużej. No to hop!

 

 • Zdumiewające fotografie, idealnie obrazujące koncept „idealnego momentu” Bressona. Nad każdą z nich można spędzić dobrych kilka minut, dlatego lojalnie ostrzegam – zanim klikniesz, zaparz sobie herbatkę :)

 

 • 30 wyrazów mimicznych, które zobaczysz u swojego fotografa – 1,3,6,9,15,16,21,24,25,29,30 – te są zdecydowanie moje ;)

 

 • Pierwsza strona z noclegami, która przychodzi mi na myśl, kiedy planuję podróż? Oczywiście Airbnb. Rejestrując się z mojego linka, otrzymasz zniżkę na pierwszy nocleg – aż 85 zł!

 

 • „When your dreams come alive you’re unstoppable” – piękna piosenka o marzeniach zamknięta w dzwonku telefonu :)

 

 • Nie taki nowy serial, który pochłonęliśmy w kilka dni. Natrafiłam na niego przypadkowo, obejrzałam pierwsze 15 minut „Pilot’a” i przepadłam. W prawdzie procesy psychologiczne były dla mnie zbyt przewidywalne, jednak widok Ziemi sprzed 80 miliardów lat, walka człowieka z ówczesną florą i wizja tworzenia nowej utopii otwierają umysł również na wiele problemów dzisiejszego świata.

 

 • Książka zmieniająca podejście do pieniędzy. Absolutny must-have w domowej biblioteczce. Absolutny must-read, jeśli chcesz nauczyć się panować nad własnymi finansami i stać się Finansowym Ninja.

 

 • Czy pannie młodej przystoi samodzielnie pomalować się do ślubu? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w świetnym artykule Aliny z Design Your Life, która całkiem niedawno przerobiła to na sobie :)

 

 • Jeśli szukasz prostych i zarazem pięknych pudełeczek do przechowywania zdjęć lub albumów oraz ślicznych akcesoriów do pakowania, zajrzyj koniecznie do LemurArt. Ja właśnie kompletuję pierwszy koszyk zamówień dla siebie i swoich klientów :)

 

 • Co zrobić z suknią ślubną po ślubie? Pofarbować i zostawić na inne okazje!

 

 • Jeden z lepszych „wykładów” na temat zdrowego odżywiania. Otwiera oczy na (wydawałoby się oczywiste) kwestie związane z tym, co jemy oraz jak jedzenie oddziałuje na nasze zdrowie. Przy okazji można się nieźle uśmiać, bo facet ma świetne poczucie humoru :)

 • Ryanair próbuje przyciągnąć jeszcze większą liczbę klientów, dlatego oferuje zniżkę -41zł na loty, w zamian za zarejestrowanie się na ich stronie. Myślę, że to całkiem dobry deal. Ja niestety mam już konto, ale może Ty się załapiesz na tę promocję :)

 

To już wszystkie obserwwwacje zebrane w ciągu ostatniego miesiąca. Koniecznie podziel się ze mną własnymi!

4 thoughts on “obserWWWacje: wrzesień 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *