O mnie

Muszę powiedzieć, że o wyprawie do Włoch marzyłam od zawsze! Nie ważne gdzie, ważne żeby miejsce, do którego się wybiorę było we Włoszech.

To, że trafiło akurat na Wenecję to totalny przypadek i cudowne zrządzenie losu jednocześnie. I przy okazji spore zaskoczenie. Na szczęście dla mnie, bardzo pozytywne.

Przez długi czas Wenecja była, chyba ostatnim miejscem we Włoszech do zwiedzenia. A to wszystko przez mój strach do wody. Nie wiem skąd się wziął, ale towarzyszył mi od najmłodszych lat. A każdy chyba doskonale wie, że czego jak czego, ale wody jest tam pod dostatkiem 😉

Wyprawa do Wenecji była pomysłem mojego męża na podróż poślubną.
Przyznam, że z początku się opierałam, ale uległam namowom mojej drugiej połówki oraz architekturze Wenecji.

Atrakcje turystyczne w Wenecji
Blog o Wenecji.

Skąd pomysł na blog o Wenecji?

Podróż zaskutkowała powstaniem tej strony oraz tym, że Wenecja to aktualnie moje ukochane miejsce na ziemi. Tak samo cudowne jak wspomnienia stamtąd.

Jedno jest pewne, mimo początkowych oporów, jeszcze nie raz i nie dwa wrócę do Wenecji. Może podsunę pomysł ponownej podróży tam, mojemu mężowi na rocznicę ślubu? Kto wie!

Wracając do obiecanego ‘o mnie’.

Jako, że miłość do Włoch towarzyszyła mi odkąd sięgam pamięcią, ukończyłam filologię włoską. Na co dzień pracuję w szkole językowej jako lektor, co uwielbiam robić. Jednak dużą zasługę w tym mają wspaniali ludzie, jakich mam okazję poznawać w swojej pracy. W wolnych chwilach prowadzę tę stronę lub planuję wycieczki z moim ukochanym mężem, który tak samo jak ja, nie jest typem domatora.

Mam nadzieję, że zarażę Was swoją miłością do Wenecji, jak i całego świata!
Bo życie jest piękne, trzeba tylko nauczyć się to dostrzegać 🙂

Kontakt

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to proszę Cię o zostawienie do siebie namiarów w komentarzach poniżej tego wpisu a ja z pewnością się odezwę do Ciebie!

Lena Roznerska

Gdzie jeszcz można mnie spotkać?

Skoro trafiliście tutaj to z pewnością też przemierzacie inne czeluście internetów. Dlatego chce Was zaprosić do śledzenia mnie także w innych miejscach takich jak na przykład mój profil o Wenecji na Flipboardzie. Oczywiście jak tylko pojawię się gdzieś jeszcze to od razu dam Wam znać : )